Poznaj nasz wyjątkowy aplikator kulek

Od pewnego czasu zabroniona jest sprzedaż papierosów o smaku mentolowym. Jednak nie oznacza to, że musimy rezygnować z palenia swoich ulubionych papierosów. Zawsze możemy bowiem dokupić kulki mentolowe do papierosów. Takie kulki do papierosów można dzisiaj kupić praktycznie w każdym sklepie. Z całą pewnością znajdziemy je na stacjach benzynowych oraz w innych miejscach, w których można kupić artykuły tytoniowe.

Kulki do papierosów szybko i wygodnie zmieniają smak papierosa oraz wydzielają charakterystyczny zapach mentolu. Dzięki nim nie odczuwamy braku możliwości kupna papierosów mentolowych. Możemy cały czas palić swoje ulubione papierosy. Wystarczy zadbać o to, żeby zawsze mieć przy sobie jakieś smakowe kulki. Mogą być one o różnych smakach i tak naprawdę za każdym razem możemy palić inny papieros. Jeśli ktoś lubi eksperymentować, to takie kulki smakowe są dla niego idealnym rozwiązaniem. Ich cena nie jest wygórowana i jednocześnie charakteryzują się dużą wydajnością. Warto je chociaż wypróbować.

Dobrym rozwiązaniem są kulki smakowe do papierosów, zwłaszcza gdy wycofane zostały papierosy, które można było dostać w sklepach. Producenci wyrobów tytoniowych poradzili sobie z tym problemem i do papierosów zaczęli produkować kulki, które podobnie jak papierosy działają w wielu smakach i wariantach.

kulki do papierosów są dostępne w każdym miejscu, można więc znów cieszyć się swoimi ulubionymi papierosami. To rozwiązanie przyniosło wiele dobrego dla palaczy jak i producentów, rynek tytoniowy nie stracił swoich klientów, którzy mieli swoje ulubione marki i smaki.

Kulki są proste w obsłudze tak jak papierosy, wystarczy włożyć kulkę do filtra, kliknąć, i cieszyć się ulubionym smakiem papierosa. Jest to też alternatywa dla palaczy którzy nie są zdecydowani jakiego papierosa chcą sobie zapalić, czy zwykłego czy też smakowego lub dla tych, co lubią zmiany i od czasu do czasu palą inne niż na co dzień.

Musimy jednak pamiętać, że gdy kupujemy papierosy i chcemy mieć klikane to też dokupujemy kulki do nich. Są przy nich poręczne aplikatory, po click-u stopniowo i delikatnie uwalnia się mentol.

Przemysł papierosowy również idzie z duchem czasu. Dla każdego miłośnika smakowych papierosów pojawiła się absolutna nowość – kulki do papierosów. Za ich pomocą można w parę chwil zamienić zwykłego papierosa w smakowego. Do wyboru są klasyczne kulki mentolowe do papierosów, jak i również cytrynowe, borówkowe z miętą, waniliowe czy kokosowe. Jest to bardzo wygodna opcja na nadanie wymarzonego smaku dotychczas palonym papierosom.

Kulki smakowe umieszcza się w filtrze papierosa za pomocą specjalnego aplikatora. Jest on na tyle prosty w obsłudze, że z pewnością każdy bez problemu będzie mógł nadać swojemu papierosowi nowy, orzeźwiający smak. Z pewnością osoby, które w przeszłości paliły mentolowe papierosy, będą zachwycone możliwością powrotu do dawnego smaku podczas palenia. W ofercie znajduje się mnóstwo smaków, a sama aplikacja nie jest skomplikowana. Dużą zaletą jest możliwość zamówienia kulek w pakiecie nawet po 300 sztuk, dzięki czemu starczą na dłużej. Kulki pasują do zwykłych papierosów, slimów, a nawet nowoczesnych heets’ów.

Forgot Password